تقدیر مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان از هیئت اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها

تقدیر مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان از هیئت اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها

به گزارش روابط عمومی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها، آیین تجلیل از عوامل اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی اخوان صباغ، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان و حجت الاسلام میلاد امینی موحدی در مرکز نهضت رسانه برگزار شد.

در ابتدای این آیین دبیران بخش های مختلف سوگواره به ایراد سخن پرداختند و با نگاهی به نکات مثبت و منفی این سوگواره پیشنهادات لازم را جهت برپایی باشکوه تر سومین دوره سوگواره ارائه کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اخوان صباغ ضمن تقدیر از فعالیت هیئت اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها، خرسندی خود را جهت اعتماد به گروهی منسجم از جوانان دهه هفتادی اعلام کرد و بیان داشت: بسیار خوشحالیم که گروهی جوان، خوش فکر و با انگیزه مسئولیت اجرای دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها را برعهده گرفت که حاصل اقدامات آن ها کار تمیز فرهنگی بود.

وی با اشاره به اینکه سطح اختتامیه برگزار شده از سوی هیئت اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها با جشنواره ها و سوگواره های بین الملل برابری می کرد؛ بیان داشت: عوامل اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها برای نخستین بار در استان ثابت کردند که می توان لوگو ها را پایین آورد تا آرمان ها بالا برود.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به رشد چشمگیر آثار ارسالی از هنرمندان در مقایسه با سال گذشته تصریح کرد: مشارکت هنرمندان در ارسال آثار به سوگواره با سال گذشته قابل مقایسه نیست و رشد قابل توجهی را داشته ایم.

حجت‌الاسلام والمسلمین اخوان صباغ در پایان هدف از برگزاری این سوگواره را استفاده صد درصدی از ظرفیت های بومی هنرمندان استان دانست و گفت: هنرمندان استان ثابت کردند که می توانند کارهای بزرگ و ملی انجام دهند و امیدواریم که در آینده شاهد کارهای فرهنگی بزرگتری باشیم.

گفتنی است در پایان این آیین به رسم یادبود از عوامل اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها تقدیر شد.